Müşteri Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Ürün Ara
Teslim Şartları, Capitol Çiçekçilik Altunizade Çiçekçiler, Üsküdar Çiçekçi, Altunizade Çiçekçi, Kadıköy Çiçekçi, Ataşehir Çiçekçiler, Ümraniye Çiçek Siparişi, Çiçek Gönder
Teslim Şartları
ÇİÇEK TESLİMAT ŞARTLARI

1)İstanbul Çiçek Teslimatı
2)Yurtiçi Türkiye Geneli Çiçek Teslimatı
3)Yurtdışı Bütün Dünya Çiçek Teslimatı
İstanbul çiçek teslimatları, İstanbul il sınırları içerisinde bulunduğumuz noktaya yakın 1. dereceden semt ve ilçeler dışında kalan semt ve ilçelere uzaklık mesafesine göre ek ücret alınarak profesyonel ekibimiz tarafından yetkin servis hizmeti ile yapılmaktadır. Servis elemanlarımızın güler yüzü ve kurumsal kimliği ile teslimatlarda fark yaratmaya özen gösteriyoruz.

ÇİÇEK SİPARİŞ KURALLARI
Öncelikle web sitemizden vereceğiniz çiçek siparişlerinizin ödemesi gelmeden hiçbir çiçek siparişinizin işleme alınmayacağını belirtmek isteriz. Çiçek siparişlerinizi web sitemizden online kredi kartı ile veya Havale–EFT olarak verebileceğiniz gibi, isterseniz telefonla sipariş verebilir ve mail order ile ödemesini yapabilirsiniz.Web sitemizden vereceğiniz siparişler süresince sizin kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde ikinci şahıslarla paylaşılmaz,bilgileriniz gizli kalır. Kredi kartınızdan gelen ödemeleriniz bankamız aracılığıyla bize gelmekte ve hiçbir bilginiz bizde barınmamaktadır. Kredi kartınızın güvenliği 128 SSL ile güvenlik altındadır. Dünya’nın tüm ülkelerinde kullanılmakta olan bu sistem, ülkemizde de kullanılmakta ve minimum risk içermektedir.

SİPARİŞİNİZİN TESLİMAT SÜRESİ
Çiçek siparişleriniz gün içerisinde sabah 09:00 - 13:00, öğlen 13:00 - 18:00 ve aksam da 18:00 - 20:00 saatleri arasında teslim edilir.Özel sipariş saatleriniz için bizimle irtibat kurmanız gereklidir.Sizin için ek saat hizmeti vermeye çalışırız.Özel günlerde(sevgililer günü, anneler günü, dünya kadınlar günü, öğretmenler günü gibi) teslimat sistemimiz farklı olmaktadır. Teslimatlar sabah ve öğlenden sonra olmak üzere iki farklı zaman diliminde yapılmaktadır. Kesin saat verilmez. Belirtmiş olduğunuz saate yakın bir zamanda teslimat yapmaya özen gösteririz.

ÇİÇEK SİPARİŞİ VERDİKTEN SONRAKİ İŞLEMLER
Online web sitemizde çiçek siparişlerinizi verdiğiniz anda, web sitemiz size bir sipariş numarası verecektir. Aldığınız sipariş numarasını, web sitemizde bulunan sipariş takip yerine yazarak siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz için, siparişinizin ödemesi bekleniyor”,ödemesini yaptıysanız “siparişiniz kabul edildi”, siparişiniz hazırlanıp servise çıktı ise “siparişiniz yolda”, siparişiniz teslim edildiğinde ise “siparişiniz teslim edildi” bilgisini edinmiş olursunuz. Ayrıca siparişiniz teslimatı sonuçlandığında, bize vermiş olduğunuz mail adresinize de e-posta gönderilir.

ÇİÇEK SİPARİŞLERİ TESLİMATI SÜRESİNCE NELERLE KARŞILAŞILIYOR
Web sitemizden vereceğiniz çiçek siparişlerinizde göndereceğiniz adresin eksik olması, çalıştığı yerin ve unvanının yetersiz olması, firma isminin ve bölümünün olmaması, ev veya iş yerimi olduğunun yazılmaması,kişinin sabit ve cep telefonunun eksik olması halinde sorunlar yaşamaktayız.Bunu engellemek için, siz sipariş veren kişinin bilgilerinin eksiksiz olması şarttır. Sizinle iletişim kurarak sorunu çözelim ve siparişinizin teslimatını istenilen zamanda yapabilelim.

ÇİÇEK DİZAYNINDA YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER
Firmamız veya bayiimizde hazırlanan çiçek siparişiniz dizayn edildikten sonra,dizaynda yapılabilecek değişiklikler sınırlıdır. Çiçek dizaynı üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, siparişinizi vermeden önce merkezimize telefon ederek, uzman ekibimizden destek almanızı tavsiye ederiz. Çiçek siparişiniz teslimat için mağazamızdan çıktıktan sonra hiçbir değişiklik yapamayacağımızı belirtmek isteriz.

ÇİÇEK TESLİMAT PROSEDÜRÜMÜZ
Firma olarak çiçeği, alıcısına zamanında teslim etmek en öncelikli hedefimizdir.Alıcı eğer yerinde yok ise alıcının bulunduğu ev, iş, şirket, hastane, askeriye, okul, üniversite, Devlet kurumlarında izlediğimiz alternatif yollar şunlardır; Ev adresinde ailesine, apartman komşusuna, apartman görevlisine. İş yerinde danışma,güvenlik, mesai arkadaşına, Şirketlerde güvenlik, danışma, şirket yönetiminde bulunan kişilere.Hastanede Güvenlik, danışma, refakatçi olan kişilere. Askeriye’de Nizamiye kolluk görevlisine. Okullarda öğretmenler odası, nöbetçi öğretmen, okul müdürlüğüne. Üniversitelerde danışma, güvenlik, sınıf arkadaşına. Devlet kurumlarında sorumlu kat personeli,güvenlik, mesai arkadaşına, kurum yönetimine teslimat yapılabilmektedir.

ÇİÇEK TESLİMATI SIRASINDA ÇİÇEK KABUL EDİLMİYORSA
Çiçek siparişinizin verilen adreste teslimatı kabul edilmiyorsa, servis elemanlarımız ikna kabiliyetleri ve güler yüzlü tavırları ile çiçeğinizi teslim etmeye çalışırlar. Her yöntem denenmesine rağmen, çiçeğiniz kabul edilmiyorsa firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir ve ödemenizin iade edilmesi söz konusu değildir.

ÖZEL GÜNLERDE TESLİMAT
İstanbul’daki merkezimiz tarafından alınan çiçek siparişlerinizde teslimatlarımız en fazla 3 saat içerisinde kesinlikle yapılır. Şehirlerarası Türkiye Geneli çiçek siparişlerinizde, şehir merkezlerinde de 3 saat içerisinde teslimat yapılır. Şehir merkezi dışında ise siparişiniz için saat garantisi verilmez, gün içerisinde teslimat yapılır. Yurtdışında teslimatlar kesinlikle gün içerisinde yapılır. Verilen bilgilerin eksikliğinde bir gün sonrasına kalır. Çünkü yurtdışı çiçek siparişinizin teslimatında sorun varsa, alıcıya ulaşılamıyor, alıcı yerinde yok, alıcıya teslimat yapılamıyorsa Uluslararası Çiçekçiler derneği kuralı olarak, o ülke adres doğrulaması için merkezimize dönüş yapar. Her türlü aksilik ve yazışmalar resmi 1 iş günü süreceği için, sizlere 2 gün içinde haber verilir. Bu, Uluslararası çiçekçiler derneği (INTERFLORA) kuralıdır. Dünya’nın tüm ülkeleri bu kurala uymaktadır.

ÇİÇEK SİPARİŞİNİZDE DEĞİŞİKLİK
Web sitemizden Online olarak vermiş olacağınız çiçek siparişinizin İstanbul teslimatında, siparişiniz yapılmadan önce ambalajında renk değişikliği veya ilavelerde bulunabilirsiniz. Şehir dışı Türkiye geneli siparişlerinizde ve yurt dışı tüm dünyaya çiçek siparişlerinizde şehir merkezleri baz alınarak web sitemizde ürünlerimiz sizlere sunulmaktadır. Siparişinizi verirken o ilde, o ürünün aynısının yapılabileceğinin teyidini almak için bizi arayınız. Mevsimde bulunmayan çiçekler yerine, mevsimde bulunan üst kalite çiçeklerden kullanılabilir ve bu müşteriye haber verilmeden de yapılabilir.Çiçek dizaynlarında yöresel bilgi ve beceri anlamında değişiklikler olmaktadır.Seçmiş olduğunuz çiçeğin altında kullanılan malzemenin yetersiz olması, şubemizin elinde kalmaması, bulunamıyor olması durumunda seramik, cam, sepet veya zeminde çiçeğin görselliğin bozmaksızın farklı değişiklikler yapılabilir. Seçmiş olduğunuz ürünün ambalajında değişiklik istiyorsanız lütfen merkezimizi arayarak bilgi veriniz.
Türkiye Genelinde 81 ilde 1250 noktada hizmet vermekteyiz. Yurtdışında 158 ülkede 58000 üye ile hizmet vermekteyiz. Firmamız INTERFLORA uluslararası çiçekçiler derneği üyesidir. Çiçek siparişlerinizde uluslararası INTERFLORA derneği garantisi ile çiçeğiniz gönderilir. Yurtdışına teslimatlar haftanın 5günü 10:00 ile 18:00 saatleri arasındadır. Yurtdışında teslimatlar resmi tatil günlerinde ve Pazar günlerinde yapılmamaktadır. Bu günlere denk gelen siparişleriniz 1 iş günü sonrası teslim edilir.

SİPARİŞİNİZİN ANLAŞMAZLIK DURUMUNDAKİ YAPILACAK İŞLEMLER
Her türlü çiçek siparişi anlaşmazlığından doğacak sorunların iadesi almış olduğunuz çiçeğin bedeli kadardır. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz siparişiniz ödemesi iptali sonrasında, ödemeniz size aynı gün içerisinde geri iade edilir. Banka aracılığıyla veya posta aracılığıyla yapılan ödemeler sonrası ise 1 gün sonra hesabınıza iade edilir. Bu sürecin oluşması için, vermiş olduğunuz siparişin hazırlanmamış ve teslim edilmemiş olması gerekmektedir.Hazırlanıp teslim edilmek için gönderilen çiçeğin iptali söz konusu değildir. Yurtdışı bütün dünyaya çiçek siparişlerinizde ülkeler arası zaman diliminden dolayı çok fazla değişiklik yapma şansınız bulunmamaktadır. Bu süreçte sadece denemeler yapılabilmektedir. Yurtiçi Türkiye geneli ve yurtdışı bütün dünyaya gönderilen siparişlerinizde web sitemizdeki fiyatlar şehir merkezleri için geçerlidir. Şehir merkezine uzak mesafelerde ek yol ücreti ödemek koşuluyla anlaşma sağlayarak yapılır. Web sitemizde günün 24 saati sipariş verebilirsiniz. Firmamızın merkezi gün içerisinde sabah 08:30 ile akşam 22:00 saatleri arasında açıktır.
Her türlü destek için lütfen bizi arayınız.